DIAMENTY FORBESA 2019


11 kwietnia 2019 otrzymalismy wyróżnienie w rankingu miesięcznika FORBES w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln. Wszystkim którzy przyczynili sie do naszego rozwoju Dziękujemy.

światełko betlejemskie 2018


Jak co roku Harcerze przekazali nam Światełko Betlejemskie, przekazujemy Światełko Pracownikom oraz ich Rodzinom , Składamy Wszystkim Wesołych Świąt i Do Siego Roku.

Dealer Roku 2018 w Kemppi


Firma PAS KATOWICE Sp. z o. o. nie mając sobie równych po raz kolejny zdobyła tytuł Dealera Roku w Kemppi. Ciężka praca włożona po to by obsługa klienta była na najwyższym poziomie owocuje wynikami, które pozwalają nam utrzymać pozycję Dealera Roku KEMPPI.

Dziękujemy za ten zaszczytny tytuł firmie Kemppi oraz za wsparcie jakiego przez cały czas pracownicy Kemppi nam udzielają. Szczególnie zaś dziękujemy naszym klientom, którzy motywują nas do wzrostu, ciągłego rozwoju i wytężonej pracy!

Szkolenie strażaków


PAS KATOWICE Sp. z o. o. dba o rozwój i wysoki poziom techniczny naszych strażaków i w związku z tym miło nam poinformować, że przeprowadzamy szkolenie dla około 60 osób z zakresu cięcia lancą tlenową.

Odbiór urządzeń ARCOTRACK


W dniu 04.10.2017 Przedstawiciele PAS KATOWICE SPZOO przekazali klientowi  Najnowsze Urządzenia ARCOTRACK 1100 w ilości 7 szt produkcji VIETZ.Gratulujemy zakupu i życzymy bezawaryjnej pracy.

Targi Schweissen & Schneiden 2017


W dniach 25-29 września 2017 odbyły sie targi spawalnicze Schweissen & Schneiden w Düsseldorf. Mieliśmy przyjemnośc uczestniczyc , oraz gościć u naszych dostawców i przyjaciół. Odwiedzilismy min:KEMPPI , LINCOLN ELECTRIC , ESAB , HYPERTHERM , POLYMET , KEMPER , TEKA , ITALFIL , ABICOR BINZEL , BEDRA , OTC, 3M, SIEGMUND.

Pokazy spawalniczy


02-06-2017 Na terenie naszej firmy odbyły sie pokazy spawalnicze.
Z wiązku z tą okazją zaprezentowały sie firmy ESAB, KEMPER, KEMPPI, LINCOLN ELECTRIC, WIZARD, pokazując na stanowiskach swoje wyroby. Kazda osoby odwiedzająca mogła spróbowac swoich sił podczas pokazów. Firmy miały swoich Demowelderów którzy w profesjonalny sposób odpowiadali na zadawane im pytania oraz prezentowali swoje wyroby. Chcielibyśmy podziękować wszystkim odwiedzającym nas gością za wizytę i zapraszamy ponownie za rok  

8 Gala Mistrzów Harcerstwa


W dniu 17 marca 2017r zostały wręczone odznaczenia na 8 Gali Mistrzów Harcerstwa.
Jednym z oznaczonych jest nasz V-ce Prezes Zarzadu Artur Koszyk, który otrzymał srebrna odznake Przyjaciel Harcerstwa. Cieszymy sie razym z nim  

Konferecja Energas


W dniach 25-27.01.2017 nasza firma była uczestnikiem oraz partnerem II konferencji techniczno-naukowej „ Gazociągi wysokiego ciśnienia – nowe technologie, prace specjalistyczne, usługi i urządzenia infrastruktury sieci gazowej”. Prezentacja firmy PAS KATOWICE Sp. z o.o. w głównej części poświęcona była urządzeniom do budowy sieci gazociągowych. Przedstawienie urządzeń niemieckiej firmy VIETZ zostało przyjęte z wielkim zainteresowaniem.


 

II Bieg Mikołajkowy


11.12.2016 Odbył się II Bieg Mikołajkowy ktorego sponsorem była nasza firma Pas Katowice Sp z o.o.

Bieg Mikołajowy 2016


Po raz kolejny firma Pas Katowice wspiera Bieg Mikołajowy 2016.
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na stronie www.hkpteam.pl

Szkolenie serwisowe KEMPPI


W miesiącu wrześniu odbyło się szkolenie serwisowe z zaawansowanych żródeł prądu KEMPPI

ROAD SHOW 2016


Jak co roku w czerwcu 2016r. odbyły sie u nas doroczne pokazy cięcia i spawania ROADSHOW 2016. Zrobiliśmy wszystko aby Nasi klienci zarówno obecni jak i przyszli mogli na bieżąco śledzić wszelkie nowinki techniczne ze świata spawalnictwa. W tym roku pierwszy raz zagościła firma ABICOR BINZEL oraz firma WIRE WIZZARD.